Stále viac a viac zaraďujeme do svojho života produkty, ktoré sú bio, eko, zero waste.Či po takom produkte siahneme , závisí aj od toho, ako nám uľahčí život a tiež ušetrí € v našej peňaženke.

Prichádza doba, ktorá praje nápaditým a odvážnym ľuďom a nepochybujem, že Soňa je jedna z nich. Krásna, mladá majiteľka SFstudio beauty&spa v Leviciach. Soňa je terapeutkou krásy. Obľubuje jednoduchosť, zároveň efektivitu produktov, preto sa rozhodla poskytovať výnimočné 100% prírodné pleťové ošetrenia. Ako sama hovorí ,,Život kozmetickej terapeutky, je životom dennodenného vzdelávania sa a sledovania trendov na kozmetickom trhu.“ Viesť svoje klientky k správnej starostlivosti o pleť , považuje za svoje poslanie.

Aby jej poradenstvo nezostalo len pri slovách, prišla jej do života pani Monika. Povolaním krajčírka, ktorá v tom čase už nemala ďaleko od vyhorenia. Dve úplne odlišné povolania a predsa vytvorili niečo inovatívne, nápad s Cudllepack bol na svete. Soňa spojila svoje znalosti starostlivosti o pleť so  šikovnými rukami pani Moniky, ktorá znovu objavila svoju tvorivosť. Od tej chvíle,už nebola len obyčajnou krajčírkou.

A čo je vlastne cudllepack?

Set uteráčikov z bavlny a bambusu, na kompletné, šetrné a každodenné odlíčenie pleti a krku. Majú aj svoje mená Summertouch, Ruby a Dotty. Kombinácia bavlny a bambusu dáva uteráčiku ,,zázračné“ vlastnosti. Netvoria sa v ňom plesne a baktérie. Je priedušný a má vysoké absorpčné schopnosti.Vďaka Cudllepack už nepotrebujeme odličovač očí, mlieko na odlíčenie, miceral vodu ani tampóny.

Cudllepack prináša jednoduchú, rýchlu a príjemnú starostlivosť. Starostlivosť bez chemických látok je pre našu pleť najprirodzenejšia. Upokojí pokožku s ekzémom, s akné, s rosaceou, tiež precitlivelú pleť na rôzne zložky v kozmetických prípravkoch. Odličovacie uteráčiky, budú postupne výbavou väčšiny z nás. Prečo? Nemusíme sa báť alergickej reakcie,nenarušíme veľmi dôležité ph pokožky a ak radi cestujeme, malé vrecúško s tromi uteráčikmi je oveľa pohodlnejšie ako plný kufor fľaštičiek.

Prečo 3 uteráčiky? Druhý, Ruby na pohľad štruktúrou pripomína wafle. Vďaka hrubšej látke šetrne zbaví našu pleť šupiniek. Stačí dvakrát do týždňa a docielime svieži vzhľad. Tento spôsob odličovania úplne inak a intenzívne prekrvuje pokožku tváre a krku. My, ženy,  vieme, že pre jej mladistvý vzhľad je to najdôležitejšie. Tretí,Dotty používame na osušenie. Na utieranie tváre by sme vždy mali mať samostatný uterák.

 

Ak by spomínané výhody nestačili, je tu ešte jeden veľký úžitok a to finančný. Minimálne 3-4 druhy odličovacích prípravkov nemusíme celý rok kupovať, včetne tampónov. Uteráčik stačí preprať mydlom a nechať vysušiť, zajtra je znovu pripravený poslúžiť. Všetky dáme raz do týždňa do priloženej sieťky a hodíme oprať do práčky. Stretla som sa už s podobne určenými produktami zo zahraničia ale buď boli hrubé, že do rána nevyschli alebo maličký, na pol líca. Summertouch je konečne veľkosťou presne na tvár a správne priedušný aby ľahko a rýchlo vyschol.

Ak máš rada nové spôsoby, inovácie vo svojej starostlivosti o pleť, viac info nájdeš na  https://www.instagram.com/utierkovo/

https://www.instagram.com/sona_flidr/

Autor: Stanislava Škodová